homepage

Šesti Memorijal "Isidor Bajić" - CD audicija

Takmičari koji su položili CD audiciju:

LISTA JE PREMA ABECEDNOM REDOSLEDU, U ODNOSU NA PREZIME TAKMIČARA
Oficijelni poredak slova, koji inkorporira engleska i srpska slova, je sledeći:
A-B-C-Č-Ć-D-DŽ-Đ-E-F-G-H-I-J-K-L-LJ-M-N-NJ-O-P-Q-R-S-Š-T-U-V-W-X-Y-Z-Ž

 

Br.

A kategorija
Ime i prezime

1

IVAN BAŠIĆ
SRBIJA

2

SAE YOON CHON
REPUBLIKA KOREJA

3

ĆURČIĆ MINA
SRBIJA

4

IVANA DAMJANOV
SRBIJA

5

TIMEA FORGO
SRBIJA

6

ROLAND GRLICA
HRVATSKA

7

BOR HUBEJ
SLOVENIJA

8

BILGE SU KARACA
TURSKA

9

ADAM KOTULA
POLJSKA

10

PAVLE KRSTIĆ
SRBIJA

11

NICOLA LOSITO
ITALIJA

12

BAŞAK  MEREV
TURSKA

13

GALINA NIKOLIN
SRBIJA

14

VIKTOR RADIĆ
SRBIJA

15

ANŽE RUPNIK
SLOVENIJA

16

NUNO SOUSA
PORTUGAL

17

DUŠAN SRETOVIĆ
SRBIJA

18

JOVANA STOJIĆ
SRBIJA

19

MAREK STUPAVSKY
SRBIJA

20

ELIZAVETA UKRAINSKAYA
RUSIJA

21

DRAGUTIN VUČIĆ
SRBIJA

22

MILICA ZAKIĆ
SRBIJA

23

YU QI ZHANG
KINA

Br.

B kategorija
Ime i prezime

1

MARKO BIŠKUP
HRVATSKA

2

DANIEL BOROVITZKY
IZRAEL

3

VUK BOŽILOVIĆ
SRBIJA

4

RASTKO BULJANČEVIĆ
SRBIJA

5

HYUN-KYUNG CHUN
REPUBLIKA KOREJA

6

ANDREA ČEKE
SRBIJA

7

FLÓRIÁN ALEX ERDÉSZ
MAĐARSKA

8

ZHENGQI HU
KINA

9

SEAN JACKSON
VELIKA BRITANIJA

10

LUKA JOVANOVIĆ
SRBIJA

11

PAVEL MARKOV
BUGARSKA

12

CAHAL MASTERSON
IRSKA

13

ANTONIO MORANT ALBELDA
ŠPANIJA

14

OLGA RADOVIĆ
SRBIJA

15

ILYA RAMLAV
RUSIJA

16

SANJA SPASIĆ
SRBIJA

17

STEFAN SRETIĆ
SRBIJA

18

FILIP STANKOVIĆ
SRBIJA

19

SOFIJA STOJANAC
SRBIJA

20

DINA STOJILKOVIĆ
SRBIJA

21

KRISTÓF SZŐCS
MAĐARSKA

22

JELENA ZEKOVIĆ
SRBIJA

Br.

C kategorija
Ime i prezime

1

ANDRÉS ANAZCO
EKVADOR

2

KATARINA BILJMAN
SRBIJA

3

IRINA BUNYATYAN
RUSIJA

4

EUGENIO CATONE
ITALIJA

5

INA CHARUASHVILI
GRUZIJA

6

CHEN CHEN
KINA

7

EKATERINA CHERNOZUB
RUSIJA-NEMAČKA

8

ELISA D’AURIA
ITALIJA

9

ANDREY DUBOV
RUSIJA

10

GEORGE DUTHIE
VELIKA BRITANIJA

11

KSENIA DYACHENKO
RUSIJA

12

STEFAN GURTNER
AUSTRIJA

13

LAN HU
KINA

14

YOUNG KYUNG HWANG
REPUBLIKA KOREJA

15

IKUKO INOGUCHI
JAPAN

16

VIKTORIA IVANOVA
RUSIJA

17

NAYOUNG JEONG
REPUBLIKA KOREJA

18

SUN YOUNG JU
REPUBLIKA KOREJA

19

KYUNG-AH KIM
REPUBLIKA KOREJA

20

KYUNG HOON KIM
REPUBLIKA KOREJA

21

YOONJUNG KIM
REPUBLIKA KOREJA

22

OLES KLOK
UKRAJINA

23

SOSHI KOYAMA
JAPAN

24

GEORGE KOZHUKHAR
UKRAJINA

25

NADZEYA KRYVETS
BELORUSIJA

26

LYUBA KURTEVA
BUGARSKA

27

CHONG HANG LI
KINA

28

ALASDAIR MACASKILL
VELIKA BRITANIJA

29

KUMI MATSUO
JAPAN

30

SOFIA MELKOSTUPOVA
RUSIJA

31

MATTIA MISTRANGELO
ITALIJA

32

RUSTAM MURADOV
RUSIJA

33

TAEG MIN NAM
REPUBLIKA KOREJA

34

MICHAEL NAMIROVSKY
IZRAEL

35

OLGA PALIY
UKRAJINA/VELIKA BRITANIJA

36

JI HONG PARK
REPUBLIKA KOREJA

37

IVAN PAVLOV
BUGARSKA

38

JASMINA RAKOVIĆ
SRBIJA

39

DAVID REVUELTA
ŠPANIJA

40

JOSHUA SAWICKI
USA

41

MOHAMED SHAMSELDIN
EGIPAT

42

ANASTASIIA SHANSKOVA
UKRAJINA

43

MEGUMI SHIMANUKI
JAPAN

44

ANNA SHOWALTER
USA

45

ELENA ŠEVER
SRBIJA

46

MANUELA ŠIMUNOVIĆ
HRVATSKA

47

NOEMI UTAŠI
SRBIJA

48

ANTE VETMA
HRVATSKA

49

SARA VUJADINOVIĆ
SRBIJA

50

WOJCIECH WALECZEK
POLJSKA

51

KATARZYINA WASIAK
POLJSKA

52

KIRILL YASHIN
RUSIJA

53

SEHWA ANNA YOON
REPUBLIKA KOREJA

54

KASUMI YUI
JAPAN

55

DENYS ZHDANOV
UKRAJINA

56

ALEKSANDRA ŽIVKOVIĆ
SRBIJA